معارفه سرپرست جدید شرکت توسعه آبدرمانی محلات برگزار گردید
معارفه سرپرست جدید شرکت توسعه آبدرمانی محلات برگزار گردید
مراسم انتصاب عباس آزاديان به سمت سرپرست شركت دهكده توسعه آبدرماني محلات با حضور مدير عامل ،حراست و مديران شركت پرشين گلف برگزار شد.
با حكم دكتر سعيد طيبي سرپرست شركت توسعه دهكده آبدرماني محلات منصوب شد.
در مراسم معارفه عباس آزاديان در محل شركت توسعه دهكده آبدرماني محلات دكتر طيبي ظرفيت هاي بالقوه شركت توسعه آبدرماني محلات را برشمردند و انتظارات و راهكارهاي بالفعل شدن اين ظرفيت ها را بيان كردند.
محمود ساساني سرپرست حراست شركت پرشين گلف نيز در سخناني نقاط قوت و ضعف و تهديدها و فرصت هاي پيش روي شركت را برشمردند و انتصاب آقاي آزاديان را تبريك گفتند.
در اين مراسم خانم شعبانپور مدير مالي شركت پرشين گلف آقاي چالاكي مدير فني و آقاي زارعين مدير حوزه مدير عامل حضور داشتند و انتصاب آقاي آزاديان را تبريك گفتند.
جناب آقاي عباس آزاديان سرپرست جديد شركت دهكده توسعه آبدرماني محلات از منظر آكادميك داراي تحصيلات تكميلي و از منظر اجرايي سوابق درخشاني را در دانشگاه آزاد اسلامي دارند.
درباره ما
شرکت پرشین گلف فعالیت رسمی خود را در سال 1348 در زمینه حمل و نقل آغاز نمود. این شرکت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری فعالیت خود را در امور فروش بلیط و گردشگری ادامه داد. پرشین گلف با تغییراتی در سال 1382 در ساختار مدیریتی، فعالیت بازرگانی و خدماتی خود را گسترش داده و در اولین گام بعنوان نخستین و تنها نماینده کل فروش (GSA) عضو اتحادیه بین المللی حمل و نقل هوائی (IATA) ، (GSA)...
دفتر فروش
تهران - میدان فاطمی - جنب صندوق بازنشستگی کشوری - پلاک65
©2024 PersianGulf Travel Agency, All Right Reserved