معارفه سرپرست جدید شرکت آرین پارسه کیش برگزار شد
طی حکمی از سوی دکتر سعید طیبی میگونی مدیر عامل و نایب‌رییس هیأت‌مدیره شرکت مادر تخصص پرشین گلف، دکترسید محمد جعفری به عنوان سرپرست شرکت آرین پارسه کیش منصوب گردید.

شرکت آرین پارسه کیش متعلق به شرکت مادرتخصص پرشین گلف با در اختیار داشتن مجموعه های هتلی شایگان کیش و شرفخانه افق ارومیه و همچنین مجمتمع تجاری و مسکونی در شهر گرگان در حوزه های اقامتی ، پذیرائی و تفریحی در حال فعالیت می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصص پرشین گلف ، در جلسه ای که در روز یک شنبه 1401/11/23با حضور دکتر سعید طیبی میگونی مدیرعامل و نایب‌رئیس هیأت‌مدیره شرکت مادر تخصص پرشین گلف به همراه مدیران ارشد شرکت برگزار گردید، طی حکمی دکترسید محمد جعفری را به عنوان سرپرست شرکت آرین پارسه منصوب نمودند.

در متن این حکم آمده است: ((به موجب این حکم جنابعالی به عنوان "سرپرست شرکت آرین پارسه منصوب می شوید. امید است با اتکال به درگاه خداوند متعادل در جهت تحقق اهداف تعیین شده در چارچوب مفاد اساسنامه آن شرکت، قانون تجارت و با رعایت صرفه و صلاح شرکت مذکور انجام وظیفه فرمایید.))

دکترسید محمد جعفری با مدرک تحصیلی دکترا بعنوان رئیس کمیسیون تسهیل تجارت و مدیریت واردات اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران مشغول به فعالیت می باشند ومدیریت هلدینگ های با سابقه کشور را در کارنامه فعالیت های خود دارند
درباره ما
شرکت پرشین گلف فعالیت رسمی خود را در سال 1348 در زمینه حمل و نقل آغاز نمود. این شرکت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری فعالیت خود را در امور فروش بلیط و گردشگری ادامه داد. پرشین گلف با تغییراتی در سال 1382 در ساختار مدیریتی، فعالیت بازرگانی و خدماتی خود را گسترش داده و در اولین گام بعنوان نخستین و تنها نماینده کل فروش (GSA) عضو اتحادیه بین المللی حمل و نقل هوائی (IATA) ، (GSA)...
دفتر فروش
تهران - میدان فاطمی - جنب صندوق بازنشستگی کشوری - پلاک65
©2024 PersianGulf Travel Agency, All Right Reserved